Víkend otevření

16.9.2009

Milí přátelé povznášejících zvuků, unikátních hudebních nástrojů a metod, vedoucích k duchovnosti: ve dnech 9 – 11. října 2009 proběhne na barokním venkovském statku Společenství Dobromysl v Srbči (v nádherné přírodě okresu Rakovník) VÍKEND tělesného a duchovního OTEVŘENÍ s muzikoterapeutem, hudebníkem a spisovatelem Vlastimilem Markem, a režisérem, jogínem a propagátorem vegetariánské stravy Viliamem Poltikovičem.

 Unikátní a neopakovatelný zážitkový víkendový seminář bude plný třeskutých informací, provokativních otázek a geniálně jednoduchých metod, jak znovu znít a fungovat. Dozvíte se, jak je důležitý zpěv, zkusíte hledat vodu a zóny, naslouchat jinak, zažijete nádhernou léčebnou a harmonizační moc zvuku tibetských mís, vychutnáte indické mantry a zjistíte, jak působí. Čeká vás smršť informací o pozitivním myšlení a také o rozdílech mezi muži a ženami.

Ženy pak mohou načerpat důležité informace o přirozeném a orgasmickém porodu. 

sphericwhistle1Během víkendu bude možno si (výjimečně, víc takovýchpříležitostí nebude) zahrát na světově unikátní duchovní nástroj sférickou píšťalu, poslouchat mnohaminutové terapeutické šumění unikátní dešťové hole (rain-stick) a také si popovídat s jejich tvůrcem Martinem, který přislíbil svou účast (viz odkazy níže). Bude také možno koupit knihy a CD Vl. Marka. Výtěžek víkendu bude určen pro Společenství Dobromysl.

 VÍKEND OTEVŘENÍ začíná pátečním podvečerem 9. 10. 2009 v 18 hodin příjezdem účastníků a končí v neděli 11. 10 po obědě.  Po uvítání a večeři v penzionovém interiéru statku Společenství Dobromysl otevře VÍKEND OTEVŘENÍ ve 20 hodin svým filmem „Za hudbou“ (a následnou diskuzí s oběma tvůrci) režisér Viliam Poltikovič (spolutvůrce dokumentárního projektu GEN, Galerie Elity Národa“ a „Cestománie“, a mimo jiné autor dokumentárních seriálů „Paměti mystika“ a „Duše východu“), který přiveze i své filmy o účincích vegetariánské stravy.

 Ubytování je zajištěno ve zrestaurovaných historických pokojích statku, při překročení počtu lůžek, která můžeme nabídnout na spaní, se lze uvelebit na matracích na zemi. Je zajištěna plná penze (tři vegetariánská jídla denně + vegetariánská svačinka).

Účastníci se mohou přihlásit pořadateli Tomáši Kolocovi, e-mail: tomas.koloc2009@centrum.cz, telefon: 721746233

 

P. S.: Absolventi předchozích seminářů Vlasty Marka: rozešlete prosím link na tento blog dalším absolventům (opisovali jste si vzájemně e-maily), nebo se mi ozvěte, budete mít slevu.

 Více o programu a metodách a zážitcích účastníků:

http://blog.baraka.cz/2009/01/sfericka-pistala/

http://blog.baraka.cz/2009/07/hudba-leci-i-na-horach/

 http://blog.baraka.cz/2009/08/centrum-ve-mlyne/

http://blog.baraka.cz/2009/09/jim-levou-rukou/

http://blog.baraka.cz/2009/01/usaky/

http://blog.baraka.cz/2009/09/meditace-praci/