Rodit jinak na YouTube

3.7.2011

Matemašte, jak by řekl japonský obdivovatel kabuki, všechny mé sny se naplňují. Když už dokážu celé hodiny poutavě a alternativně vyprávět na různá témata (hudba jinak, zvláště ta indická a tibetská, přirozené porodnictví, duchovnost a zvláště pak zen a buddhismus, rozdíly a vztahy mezi muži a ženami atd.), vědomě a dobrovolně jsem „odešel“ do důchodu. Přestal jsem jezdit, nechť lidé jezdí za mnou (a mnozí to pochopili a činí tak).

Technologie (na což jsem čekal) pokročila, takže hbitě čtu a koukám na internet pomocí malého, ale šikovného i-padu2, a Michal Haman (celé roky bubnuje či bubnoval v Létajícím koberci) začal točit na video, a tak jsem si ho pozval k sobě domů a spatra jsem mu přeříkal, co vím o výhodách přirozených porodů. O týden později natočil mou přednášku v klubu Dajána (ta byla už za čtyři dny na YouTube, protože to bylo relativně snadné rozstříhat a zavěsit). Cyklus čtyř desetiminutovek Rodit jinak je už také zpracován a  na síti, tož se koukněte (viz níže)… a pokud máte houf přítelkyň, rozešlete linky i dalším. Podělte se…

 Mám v plánu na podzim ještě dotočit tři desetiminutová vyprávění o alikvotním zpěvu, sférické píšťale a mantrách, a hodinový pořad o duchovnosti. A pak už to doopravdy zabalím.

http://www.youtube.com/user/GentleGorillaTube#p/u/3/yiU-Njrx44g

http://www.youtube.com/user/GentleGorillaTube#p/u/2/YRV6xA5tOuw

http://www.youtube.com/user/GentleGorillaTube#p/u/1/RCTA4RpGf6E

http://www.youtube.com/user/GentleGorillaTube#p/u/0/UfRsaBvGrZw