E-mail z Lamma Island, Hong Kong

5.5.2015

Jsem zdravá, silná, divoká a šťastná jednoletá holčička Jůlinka s českohongkongským občanstvím a krásnou duší. Miluji sebe i Tebe, maminku Pů i tatínka Tomíka a hlavně tenhle krásný a barevný svět! Těším se na brzké setkání s vámi a že se budeme mít rádi.

Mé emoce jsou jako počasí. Občas si zapláču i zakřičím jako hrom, často se směju a někdy chechtám jak blázen. Proč? Nevím…prostě proto! Vše je v pořádku, jsem totiž božská! Zářím, protože jsem se výborně narodila, papám mlíčko z prsu, často jsem v náruči přírody-velké Matky, zavalena Láskou bez podmínek. A tak mě miluje i svět-okolí, kterému přináším hodně Radosti, tím, že jsem svá, přirozená.

image11_r1Jsem narozena 28. dubna a tedy v býku. Miluji hmotu, pořád něco chci, jdu si za svým (neznám překážek) a kdyz to dostanu, jen tak nepustím. Bytí se mnou vyžaduje mnoho trpělivosti, bdělosti a hlavně citlivosti. Odměnou je harmonie. Duší? Harmonie a klid nám prostě sluší! Kamarádi. Zrovna jsme přiletěli z Bali.

Nepatřím nikomu, jsem vesmírná existence a za své nejbližší pečovatele jsem si vybrala maminku a tatínka. Jsou trochu zvláštní, ale miluju je celým svým srdcem a bytostí, spolčné soužití nám přináší spoustu Lásky a radosti. Respektujeme se navzájem.

image9Moji tatínek i maminka mi dávají tu nejpřirozenější a nejpřírodnější stravu, a také díky tomu jsem, co jsem. Často mi zpívají. Často chybují, ale dělají co můžou. Velmi rychle odpouštím a propouštím.

Jsem velmi citlivá na energie a tak se často stává, ze si me chce někdo pochovat, ale já k němu do náruče nechci, často se stydím a potřebuji čas a získat důvěru. Kdo je v harmonii a chová me s Láskou, jsem šťastná a není velký rozdíl mezi rodiči a nim/ní. Mohu a jsem v svá. Kouzelná!

Jsem naše budoucí generace!

Děkuji za vaši velkou lásku, ať už ve hmotě či v myšlenkách. Jsme jedno srdce! Propojeni.

Jůlinka