Neví, že neví (co má)

20.3.2017

Jedno z největších tajemství, anatomicky odhalené (příznačně ženou!) až na konci 20. století, a týkající se sexuálního vzrušení ženy (donedávna se skrývající pod odborným názvem klitorální orgasmus), se týká i největšího mužského i feministického omylu, který má obrovský vliv na vymírání (západního) lidstva: účelu sexu. Model klitorisu v životní velikosti, který sexuolog Zlatko Pastor v přímém přenosu na chvíli vnutil moderátorovi populární televizní talk show (viz obrázek níže), není jen atraktivním obohacením televizní show: svědčí totiž také jak o naší (lidské i pohlavní) pubertě, tak o dalším kardinálním omylu současného člověka. Sex (a klitoris) totiž není jen metodou, jak si užít, ale evolučním vynálezem, jak nejen muže, ale především ženu nalákat k reprodukci (předání genů, těhotenství a porod dítěte). Jinými slovy, dámy, překvapení, váš největší sexuální orgán (i co se týká fyzické velikosti) je mozek, ale hned poté i klitoris.

Jak uvádí prameny, až 90 % žen netuší, jak vypadá jejich pohlavní orgán (přitom stačí použít malé zrcátko), natož aby věděly, že klitoris není jen malý hrbolek nad močovou trubicí, donedávna tabu zdroj potěšení a orgasmu, ale že ten hrbolek je jen malinkatým zakončením až deset a více centimetrů velkého do čtyř chapadel rozděleného orgánu (obsahujícího několikrát více topořivých tělísek než penis muže). Žena, která neví, že neví, co má, sama sobě škodí…a nemůže tak být, přes všechny proklamace a MDŽ, svobodná či emancipovaná.

Což ostatně věděly odjakživa chrámové tanečnice v Indii nebo v Japonsku a Číně, a souvisí to i s tím, že ženy na rozdíl od mužů mohou zažívat mnohonásobné orgasmy ve vlnách… ale v prudérních pokryteckých společnostech minulého století nevědomými ženami spíše mávaly a bohužel stále mávají jen důsledky téhle nevědomosti, nezvládnuté hormony. Právě tak asi 99 % občanů a občanek netuší, že stejně jako je vše, co vnímáme, iluze (zpožděně vytvářená programy našeho mozku), druhá největší a nejvíc nás ovládající matrix je tzv. láska (a s ní spjaté veškeré city a samozřejmě sex).

kraus02Iluze, ve kterých člověk západní žil po celá tisíciletí, přes a právě pro jeho pýchu a aroganci, sahají až do dneška: víme už, že Země je kulatá, začínáme tušit, že savci, ale i ptáci a hmyz, mají nejen cosi jako vědomí, ale i emoce. Ženy už určitě zaslechly něco o orgasmu, ale netuší, že orgasmický a tedy bezbolestný může být i porod! Stále, až na několik tzv. sexuálních kouček, většinově neví, jak věci a procesy, které jsou hnacím motorem lidstva (od umění a literatury, válek, skandálů a písniček, až po znásilňování a prostituci), skutečně fungují a vypadají. A že právě tohle je daleko důležitější než poslední odstín líčení, velikost křidélek a savost menstruační vložky, či stranické a globální konference o emancipaci a rovnoprávnosti.

Ta největší iluze bílých evropských i českých žen totiž, zvláště pro současné rychlokvašeně seminářové bohyně či feministky, tkví v aktuální nutnosti nápravy pochopení a vnímání samotného účelu všeho toho sexuálního potěšení: orgasmus a klitoris, dámy, jste od evoluce dostaly ne kvůli potěšení (slasti, ale i nástroje porobení a ovládání muže), to jinak brzy vymřeme, ale všeho toho se vám dostává, jen abyste byly oplodněny, počaly, porodily a vychovaly děti. Velikost a intenzita funkce tohoto pro mnohé ženy a hlavně muže netušeného orgánu (viz videozáznam části pořadu) mimo jiné svědčí o tom, že i když v duchovních a fungujících kulturách vládly mnohé ženy rozumně a s respektem k životu a přírodě, s většinou (západních) žen to bylo vždy těžké…přitom stačí původní emancipací nepřevrstvené ženství: péče, něha, pokora (vůči partnerům, dětem ale i svému tělu). Tedy nepřemýšlet, netrucovat, jen se poddat a nechat tělo a evoluci fungovat…

Ten nejaktuálnější a nedůležitější úkol současnosti (a možná i způsob, jak zachránit západní civilizaci), je možná právě šíření téhle dobré zvěsti… A, dámy, varovné upozornění všem, kterých se to týká nebo bude týkat: tak jako DDT, atomová bomba nebo hormonální antikoncepce, i objev skutečné velikosti klitorisu může být a asi i bude zneužit populistkami všeho druhu (už slyším jejich nadšené výkřiky: tak my ty muže skutečně nepotřebujeme!) To ale na podstatě věci nic ne(z)mění… žena je evolučně lépe vybavena ke vztahu, k milování, ke spolupráci a komunikaci – jen nesmí být (tak jako dnes) mužsky (pře)vychovávána a vzdělávána do mužských rolí.

Pochopily jste, dámy o čem tady uvažuji? Tak znovu: nevědět, že nevím, dnes už není omluvenka. Sex a klitoris, dámy, není nějaké (ne)zasloužené privilegium: to jste od evoluce dostaly, ne abyste si jen užívaly, ale abyste počaly, přirozeně porodily děti, a také naplnily své poslání tím, že jak o děti, tak o své partnery budete pečovat (a proto, jaký to paradox a překvapení, budete šťastné a šťastnější jak ve vztahu, tak i v sexu). Jinak nás především muslimky převálcují počtem miminek, aniž by věděly o emancipaci nebo o klitorisu (natož o jeho tvaru a velikosti): nevědomost hříchu totiž nečiní, a ony budou, díky neustálému těhotenství, kojení a péči o děti, a také díky tomu, že je doma jejich muži právě proto uctívají jako bohyně, šťastné (na rozdíl od evropských emancipovaných a vzdělaných žen, které neustále štěstí za každou cenu hledají, ale to jim právě proto nestále uniká).